Trainingsschema

Voor alle trainingsgroepen geldt een 4-wekelijks schema op de maandagavond. Ook dit seizoen een afwisseling van de vroege (start 20.00 uur) en late (start 21.30 uur) training, en van de teamtrainingen en het trainen met hogere/lagere teams. 

Competitieteams

Dames

 D1D2
Datum weekTijdVeld TrainerTijdVeld Trainer
21-08-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
28-08-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
04-09-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
11-09-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
18-09-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
25-09-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
02-10-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
09-10-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
16-10-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
23-10-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
30-10-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
06-11-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
13-11-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
20-11-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
27-11-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
04-12-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
11-12-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
18-12-2023Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
25-12-2023Vroeg2AlexVroeg3Floris
01-01-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
08-01-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
15-01-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
22-01-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
29-01-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
05-02-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
12-02-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
19-02-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
26-02-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
04-03-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
11-03-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
18-03-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
25-03-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
01-04-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
08-04-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
15-04-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
22-04-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
29-04-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
06-05-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris
13-05-2024Vroeg2AlexVroeg3Floris
20-05-2024Laat2Alex/FlorisLaat2Alex/Floris

Heren

 H1H2
Datum weekTijdVeld TrainerTijdVeld Trainer
21-08-2023Laat2ShirleyLaat3Gert
28-08-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
04-09-2023Laat2GertLaat3D1/D2
11-09-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
18-09-2023Laat2ShirleyLaat3Gert
25-09-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
02-10-2023Laat2GertLaat3D1/D2
09-10-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
16-10-2023Laat2ShirleyLaat3Gert
23-10-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
30-10-2023Laat2GertLaat3D1/D2
06-11-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
13-11-2023Laat2ShirleyLaat3Gert
20-11-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
27-11-2023Laat2GertLaat3D1/D2
04-12-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
11-12-2023Laat2ShirleyLaat3Gert
18-12-2023Vroeg2GertVroeg2Gert
25-12-2023Laat2GertLaat3D1/D2
01-01-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
08-01-2024Laat2ShirleyLaat3Gert
15-01-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
22-01-2024Laat2GertLaat3D1/D2
29-01-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
05-02-2024Laat2ShirleyLaat3Gert
12-02-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
19-02-2024Laat2GertLaat3D1/D2
26-02-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
04-03-2024Laat2ShirleyLaat3Gert
11-03-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
18-03-2024Laat2GertLaat3D1/D2
25-03-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
01-04-2024Laat2ShirleyLaat3Gert
08-04-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
15-04-2024Laat2GertLaat3D1/D2
22-04-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
29-04-2024Laat2ShirleyLaat3Gert
06-05-2024Vroeg2GertVroeg2Gert
13-05-2024Laat2GertLaat3D1/D2
20-05-2024Vroeg2GertVroeg2Gert

Recreanten-teams

 Mix1Mix2Mix3
Datum weekTijdVeld TrainerTijdVeld TrainerTijdVeld Trainer
21-08-2023Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
28-08-2023Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
04-09-2023Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
11-09-2023Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
18-09-2023Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
25-09-2023Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
02-10-2023Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
09-10-2023Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
16-10-2023Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
23-10-2023Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
30-10-2023Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
06-11-2023Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
13-11-2023Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
20-11-2023Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
27-11-2023Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
04-12-2023Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
11-12-2023Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
18-12-2023Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
25-12-2023Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
01-01-2024Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
08-01-2024Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
15-01-2024Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
22-01-2024Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
29-01-2024Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
05-02-2024Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
12-02-2024Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
19-02-2024Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
26-02-2024Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
04-03-2024Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
11-03-2024Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
18-03-2024Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
25-03-2024Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1N/A
01-04-2024Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
08-04-2024Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
15-04-2024Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
22-04-2024Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1x
29-04-2024Laat1KarinVroeg1TomVroeg1Tom
06-05-2024Vroeg1MariekeVroeg1MariekeVroeg3Marianne
13-05-2024Vroeg1TomLaat1KarinVroeg1Tom
20-05-2024Vroeg1N/AVroeg1xVroeg1x